Warsztaty Microsoft 365

Ermland-IT jako Partner Microsoft ma przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty poświęcone Microsoft 365 Business Premium. W ramach Warsztatów zaprezentuję Państwu możliwości pakietu Microsoft 365 - od podstawowych funkcjonalności po zaawansowane konfiguracje zabezpieczeń. Otrzymają Państwo również dostęp do środowiska testowego, na którym będą mogli Państwo wypróbować i przetestować dowolne funkcjonalności pakietu.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny.

Wymagana jest akceptacja regulaminu / postanowień prywatności. Warsztaty są sponsorowane przez Microsoft i podstawowe informacje o uczestnikach będą udostępnione firmie Microsoft.

Dla kogo? 

Warsztaty przedstawiają plan Microsoft 365 Business Premium który jest przeznaczony dla osób pracujących w firmach zatrudniających do 300 osób. Dlatego też zachęcamy do udziału osoby:

 • Z sektora małych i średnich firm
 • Nieposiadające w firmie subskrypcji Microsoft 365 Business Premium 

Zakres warsztatów

Podczas Warsztatów omówimy podstawowe jak i zaawansowane składniki środowiska Microsoft 365 Business Premium, z naciskiem na bezpieczeństwo. Podczas warsztatów przedstawione zostaną następujące zagadnienia:

 • Azure Active Directory - źródło uwierzytelniania i tożsamości pracowników
 • Exchange Online - poczta / kalendarze / skrzynki współdzielone
 • OneDrive dla firm / biblioteki SharePoint - firmowa przestrzeń na pliki
 • Microsoft Teams - narzędzie komunikacji i współpracy w firmie - cyfrowa przestrzeń współpracy
 • Azure Active Directory B2B - współpraca na platformie Microsoft z osobami spoza firmy
 • Microsoft Information Protection - Szyfrowanie i oznaczanie dokumentów poufnych
 • Microsoft Endpoint Manager - zarządzanie konfiguracją i zabezpieczeniami komputerów i telefonów firmowych
 • Defender dla firm - zabezpieczenia urządzeń pracowników - Windows / iOS / Android / macOS
 • Defender dla Office 365 - zabezpieczenia poczty - skanowanie linków i załączników 
 • Dostęp warunkowy - ograniczenia dostępu do platformy Microsoft na podstawie różnych czynników
 • Azure Virtual Desktop - pulpit wirtualny na platformie Microsoft Azure
 • Licencjonowanie i plany Microsoft 365 - przegląd najpopularniejszych licencji w ofercie Microsoftu, licencje próbne na 30 dni

Każdy z uczestników Warsztatu otrzyma dostęp do środowiska Microsoft 365 w którym będzie mógł przejrzeć konfiguracje czy ustawienia samodzielnie. Dostęp do środowiska będzie możliwy przed jak i po warsztatach przez ograniczony czas. Jeśli Uczestnicy po Warsztatach mają pytania, wątpliwości i problemy związane z platformą Microsoft - zapraszamy do kontaktu na adres microsoft365@ermland.pl - każdy Uczestnik może skorzystać z tej możliwości bezpłatnie.

Rejestracja

Terminy Warsztatów są dostępne na platformie Microsoft Bookings. Minimalna ilość firm biorących udział w Warsztatach to 5 - w przypadku braku wymaganej ilości zgłoszeń wybierany jest następny termin. Docelowo Warsztaty będą odbywać się raz w tygodniu. Po rejestracji Uczestnicy otrzymują również dostęp do społeczności Yammer na której będą publikowane aktualizacje dotyczące najbliższych Warsztatów, możliwość zadawania pytań i rozwiązywania problemów. 

Kalendarz wydarzeń: Ermland-IT - Warsztaty

Jeśli żaden z terminów Ci nie odpowiada - wyślij zgłoszenie za pomocą formularza - skoordynujemy wtedy dodatkowy termin wraz z innymi uczestnikami

Warsztat Start Pozostało miejsc Link do rejestracji
Warsztaty - piątek, 9 września 09.09.2022 08:00 7 Zarejestruj się