Licencjonowanie Windows Server

Licencjonowanie Windows Server

Poprawne licencjonowanie produktów Microsoft i ich warunki używania nie są oczywiste - dlatego też możesz liczyć na fachową pomoc i wyjaśnienia procesu licencjonowania serwerów Windows - również dla instytucji publicznych.


Sprzedaż Windows Server Licencje

Sprzedaż oprogramowania

Windows Server dostępne jest w ofercie Cloud Solutions Provider oraz wariantach Open Value / Open Value Subscription. Przedyskutujmy razem Państwa potrzeby


Wdrożenia, audyt, konfiguracja Windows Server

Wdrożenia, audyty, modernizacje i odzyskiwanie

Jeśli:

 • jeszcze nie masz Windows Server i planujesz wdrożyć;
 • masz infrastrukturę wymagającą modernizacji - jak np. Windows Server 2003 czy 2008;
 • potrzebujesz dowiedzieć się co można lub należy wdrożyć;
 • Twoja infrastruktura uległa atakowi lub awarii;

Skontaktuj się - realizacja zleceń związanych z konfiguracją, modernizacją, audytem i odzyskiwaniem środowisk.


Serwer zarządzany Ermland IT

Każdy serwer powinien być zarządzany przez specjalistów - serwer pozostawiony sam sobie z biegiem czasu może działać wolniej, być bardziej podatny na błędy, a potencjalne awarie mogą zostać niezauważone.

Nie musisz zatrudniać Informatyka na pełny etat - zapoznaj się z ofertą zarządzania serwerami Windows. Plan zarządzania usługą obejmuje usługi kluczowe dla poprawnego działania serwerów - monitoring bezpieczeństwa, regularne aktualizacje oraz kopie zapasowe.


Zakres wsparcia

 • Zarządzanie aktualizacjami
 • Konfiguracja i monitorowanie ustawień bezpieczeństwa systemu
 • Dostęp do szczegółowych logów bezpieczeństwa w aplikacji Microsoft Defender for Endpoint
 • Kopie zapasowe (do 200GB przestrzeni dyskowej)*
 • Konfiguracja i wdrożenie potrzebnych usług Windows Server
 • Wsparcie w godzinach biznesowych dla problemów niekrytycznych**
 • Wsparcie 24/7 dla problemów krytycznych**

* Serwery o większej pojemności wyceniane indywidualnie, w zakresie cenowym 25zł za każde 100GB danych
** Problemy krytyczne to problemy dotyczące dostępności aplikacji dla wszystkich użytkowników serwera, incydenty bezpieczeństwa


Cena usługi zarządzania serwerem:
300 zł netto / serwer / miesiącPrzy większej ilości serwerów w firmie możliwe jest przygotowanie indywidualnej oferty zarządzania serwerami. 

Zdalna, wspólna praca na serwerze

Praca zdalna staje się coraz bardziej popularna. Wraz z jej rozwojem wiele firm staje przed różnymi wyzwaniami technologicznymi - choćby jak zapewnić pracownikowi dostęp do aplikacji, jak zrobić tak aby działała wystarczająco szybko i przede wszystkim - jak to zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. 

Z pomocą Windows Server i usług Zdalnego Pulpitu można dostarczać aplikacje do dowolnego miejsca na świecie - a dane pozostają tam, gdzie serwer się fizycznie znajduje. Wiele osób jednocześnie może pracować na tym samym terminalu, korzystając z aplikacji tak jak gdyby byli w biurze. 


Zarządzanie kontami pracowników

Nie każdy pracownik powinien mieć dostęp do wszystkiego - gdy organizacja rośnie, często pojawia się problem zarządzania dostępem do informacji, uwierzytelnieniem pracownika i jego autoryzacją - czyli ustaleniem do czego powinien mieć pracownik dostęp, a do czego nie. Tu z pomocą przychodzi Active Directory, pozwalając na stworzenie jednego, źródłowego konta które jest rozpoznawane w wielu systemach informatycznych, i na podstawie nadanych na tym koncie dostępów może - lub nie - odczytać i korzystać z danych zasobów.